A wszystko to pochodzi od Boga. Kajakowe Roztocze oraz Zamość i Sandomierz

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i wdzięczności. Z tej właśnie okazji uczniowie naszej szkoły, na co dzień zaangażowani w działalność grup parafialnych, udali się na trzydniową wycieczkę. Odwiedzili malownicze zakątki Roztocza z rzeką Wieprz, a także Zamość i Sandomierz.

Spływ kajakowy, armatnie wystrzały oraz zwiedzanie historycznych miejsc to tylko niektóre z atrakcji towarzyszących tej wyprawie. Blask ogniska, długie wieczorne rozmowy i snucie planów na przyszłość, wspólna Eucharystia, modlitwy i śpiew dopełniły całości wyjazdu.

Uśmiechnięte, choć zmęczone twarze uczestników, rozśpiewane gardła podczas Mszy Świętej i przy innych okazjach są najlepszym dowodem na to, że warto spędzać czas we wspólnocie.

Ks. Piotr Fela

Możliwość komentowania jest wyłączona.