Aktualne

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Przeżywamy V niedzielę wielkanocną.

2. W środę rozpoczęcie nabożeństw majowych. Nabożeństwo majowe w kościele o godz. 18.00, w kaplicy o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich na te nabożeństwa, szczególnie dzieci i młodzież, aby u Maryi znaleźli pocieszenie, wiarę i miłość.

W niedzielę i święta nabożeństwo majowe przed sumą.

3. W piątek w Uroczystość Matko Bożej Królowej Polski. Msze w kościele o godz. 7.00 i 11.00. O godz. 9.00 Msza św. w Siekierczynie.
Nie ma Mszy o godz. 12.15 z racji odpustu w Siekierczynie Podlas i nie ma Mszy św. popołudniowej.
Przypominamy, że kościelne święta nakazane to nie jedyne święta i uroczystości w roku liturgicznym. W dni, w które przypadają inne ważne święta kościelne np. Matki Bożej Królowej Polski wierni nie mają obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej i powstrzymywania się od prac
niekoniecznych. Polscy biskupi i my zachęcamy jednak, aby, gdy jest to możliwe, również i wtedy uczestniczyć w liturgii. Z racji Uroczystości możemy spożywać potrawy mięsne.

4. W czwartek od godziny 16.00 – 16.30 Spowiedź w Siekierczynie.

5. O godz. 17.15 w czwartek w kościele czuwanie Wspólnoty Krwi Chrystusa i okazja do spowiedzi.

6. Objazd do chorych w poniedziałek. O godz.8.00 Wysokie, o godz. 9.30 Kanina, a o godz. 11.00 Siekierczyna.
Prosimy o pojazd i zgłaszanie potrzebujących posługi Kapłana.

7. W sobotę o godz. 7.00 Nabożeństwo I Soboty miesiąca.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego Wielkiego Tygodnia.