Aktualne

II NIEDZIELA ZWYKŁA
17 stycznia
Ogłoszenia

1. W poniedziałek rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W poniedziałek i wtorek w naszej parafii odbędzie się peregrynacja obrazu Matki Bożej – Patronki Ludzi Pracy, repliki krzyża nowohuckiego oraz relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Ta peregrynacja będzie tylko parę godzin

Poniedziałek godz. 19.00 – Przejęcie Obrazu od Parafii Mordarka i Msza św.
Wtorek:
– 8.00 Msza św.
– 10.00 Msza św.
Pomiędzy Mszami modlitwa indywidualna (Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia)
12.00 Msza św., Akt Zawierzenia i przekazanie obrazu do Limanowej

3. W najbliższym tygodniu wspominać będziemy:
We wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
W czwartek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę

4. W przyszłą niedzielę na prośbę Biskupa Diecezjalnego zbiórka do puszek na rzecz pomocy mieszkańcom Chorwacji po trzęsieniu ziemi. Polecam ją waszej ofiarności.

5. Zgodnie z istniejącą tradycją w naszej Parafii można składać ofiary w kopertach z napisem „Kolęda dla pracowników kościelnych”.

6. Na prośbę wielu parafian apelujemy, aby nie palić w piecach śmieci i elementów plastikowych.