Aktualne

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
Ogłoszenia

1. W sobotę o godz. 9.00 nasz rodak, Diakon Patryk Biernat w Katedrze Tarnowskiej przyjmie Święcenia Kapłańskie.
Polecajmy go Bogu w modlitwie, podczas gdy diakon Patryk będzie przygotowywał się do święceń poprzez tygodniowe rekolekcje.

2. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje (od niedzieli do środy).

3. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa i Uroczystość Prymicyjna Ks. Patryka Biernata.

5. Uroczysta Suma odprawiona przez Księdza Prymicjanta o godz.11.00. Zapraszamy wszystkich Parafian, by wspólnie cieszyć się i dziękować Bogu za dar Kapłaństwa naszego Rodaka.

6. Z racji Prymicji nie będzie Mszy świętej o godz. 12.15 i 15.00. W kościele będzie natomiast Msza święta o godz. 6.00.

7. Wszystkim parafianom, jak również Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.