Aktualne

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W naszej Ojczyźnie przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski.
Ofiary złożone dziś do puszek w całym kraju przeznaczone są na stypendia dla niezamożnej młodzieży.

2. W naszej parafii przeżywamy Niedzielę Inwestycyjną. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na rzecz parafii. Staramy się oszczędnie i mądrze z nich korzystać.

3. W środę o godz 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy i prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

4. W czwartek wypada Dzień Edukacji Narodowej. Podczas wspólnej modlitwy różańcowej będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla nauczycieli i wychowawców w ich trudnej, a tak ważnej pracy.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych.
Bardzo prosimy, aby plastik, szkło po sprzątaniu grobów naszych bliskich wyrzucać wyłącznie do kontenera.
Do Kontenera proszę nie wrzucać trawy,gałęzi itp. Zachęcamy także do modlitwy za zmarłych.

6. Spotkania Kanina:
Sobota o 8.30 Ministranci
O godz. 9.30 D.S.M

7. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia dla wszystkich parafian.