Aktualne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W naszej parafii serdecznie witamy ks. Rekolekcjonistę Pawła.
Cieszymy się z jego obecności. Otoczmy go modlitwą i życzliwością.
Składka z dzisiejszej Niedzieli jest przeznaczona dla ojca Rekolekcjonisty jako dar naszych serc za trud wygłoszonych Rekolekcji. „Bóg zapłać”.

3. Dokładny program rekolekcji na kolejne dni jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Prosimy wszystkich parafian o zorganizowanie sobie czasu, aby móc uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych.

4. We wtorek Uroczystość św. Józefa.

5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Przed Mszą Św. o godz. 9.00 i 11.00 poświęcenie palm. Zachęcamy do podtrzymania pięknego zwyczaju wykonywania palm wielkanocnych. Najpiękniejsze palmy wykonane z żywych gałązek zostaną nagrodzone.

6. Tradycyjnie w Niedzielę Palmową składka w całej diecezji jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.

7. Objazd do chorych:
Piątek o godz.
8.00 Wysokie
10.00 Kanina
11.00 Siekierczyna

Potrzebujących posługi Kapłana prosimy zgłosić do zakrystii i o pojazd.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.