Aktualne

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
Ogłoszenia

1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlimy się w intencji chrześcijan w wielu krajach prześladowanych za swoją wiarę w Chrystusa i od nich pragniemy uczyć się odwagi w wyznawaniu naszej wiary.

2. Dzisiejsza – II niedziela listopada to Niedziela inwestycyjna. „Bóg zapłać” za ofiary składane na tacę przeznaczone na inwestycje prowadzone w Parafii.

3. Jutro przeżywać będziemy nasze narodowe Święto Niepodległości. Jest to okazja do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami. Zachęcamy do wywieszenia w naszych domach flag narodowych. Msza św. w kościele o godz. 8.00.

4. U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką. Gość Niedzielny jest w cenie 6 zł, a Niedziela kosztuje 5 zł.

5. Gorąco zachęcamy do obejrzenia niezwykle poruszającego filmu „Nieplanowane”. Ukazuje on wewnętrzną przemianę Abby Johnson dyrektorki amerykańskiej kliniki aborcyjnej. Po obejrzeniu zabiegu przerwania ciąży przy pomocy USG stała się gorliwą obrończynią życia ludzkiego. Film można obejrzeć w obydwu sądeckich kinach.