Aktualne

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
Ogłoszenia

1. Przeżywamy dzisiaj nasze narodowe Święto Niepodległości. Jest to okazja do modlitwy w intencji Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami.

2. Dzisiejsza – II niedziela listopada to Niedziela inwestycyjna. „Bóg zapłać” za ofiary składane na tacę przeznaczone na inwestycje prowadzone w Parafii.

3. W piątek w ramach przygotowania się do bierzmowania zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum i klasy siódmej i ósmej ze Szkoły Podstawowej.

4. U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką. W „Niedzieli” znajdziemy ciekawy wywiad z prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej.

5. W środę o 18.00, po mszy świętej i nowennie, w salce na plebanii zostanie wyświetlony film historyczny o ks. Władysławie Gurgaczu pt. „Gurgacz. Kapelan wyklętych”. Serdecznie zapraszamy na ten film.