Aktualne

III Niedziela Wielkiego Postu
Ogłoszenia

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz inwestycyjny.w ubiegłą niedzielę zebrano łącznie 21000,90 zł, z czego 18700 złożono do kopert, a 2300,90 zł stanowiły wolne datki na tacę.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawione zostanie w kościele w piątek o godz. 17.30 i o godz. 19.30
Droga Krzyżowa w kaplicy o 16:00 potem Msza święta.

3. W niedzielę w kościele w Kaninie o godzinie 14:00 Droga Krzyżowa, a zaraz po niej – Gorzkie Żale. Po Gorzkich Żalach zaraz Msza św.
W kaplicy Gorzkie Żale o godz. 9.00.

4. W poniedziałek – 25 marca – Uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to Światowy Dzień Życia. Podczas mszy będzie można przystąpić do Dzieła Duchowej Adopcji Życia Poczętego. Msze w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00 w kościele oraz o 9.00 i 16.00 w kaplicy.

5. We środę spotkanie uczniów klas III w ramach przygotowania do Sakramentu I Komunii Św.

6. W Piątek spotkanie uczniów klas VIII i III Gimnazjum przez Bierzmowaniem.

7. W przedsionku wystawiony jest kosz na dary dla najbardziej potrzepujących, samotnych. Prosimy o wsparcie tego wielkopostnego dzieła Caritas, będącego naszą jałmużną.

8. U ministrantów można nabyć prasę katolicką oraz darmowe czasopismo na temat Duchowej Adopcji.

Szczęść Boże dla wszystkich parafian i udanego tygodnia.