Aktualne

Niedziela Chrztu Pańskiego
13 stycznia
Ogłoszenia

1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii Niedzielę Inwestycyjną. Bóg zapłać za ofiary – składane na prace inwestycyjne prowadzone w naszej Parafii.

2. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Nowennę we środę o godz. 17.00.

3. W piątek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność w Kościele.

4. W związku ze zmiana projektu na wodociągi Ks. proboszcz zwraca się z uprzejmą prośbą do tych mieszkańców Kaniny , którzy jeszcze nie podpisali zgody na zmianę projektu – o podpisanie tej zgody . Bez waszego podpisu nie da się przeprowadzić tej tak bardzo ważnej inwestycji . Kanina będzie pozbawiona wody z wodociągu . . Woda to skarb , to życie . Zostawcie wszelkie żale. Jeżeli nawet projektant popełnił błąd., trzeba jakoś to rozwiązać. Chodzi tu o dobro wspólne pamiętajcie ,że Pan Jezus powiedział , że jeżeli ktoś poda drugiemu kubek wody , nie będzie pozbawiony nagrody . A tu chodzi o mnóstwo wody dla całej wioski .

5. W przyszłą niedzielę odbędzie się koncert charytatywny dla ciężko chorej Julki z Wysokiego. Prosimy wszystkich o ofiarność .

6. U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

7. Kolęda
ks . Marian