Parafialna Poradnia Rodzinna

Z radością informujemy, że od 1 września 2024 r. swoją działalność rozpoczyna Parafialna Poradnia Rodzinna przy parafii pw. św. Marii Magdaleny w Kanine.

Posługę w niej pełnić będą Państwo Anna i Tomasz Hebdowie – Doradcy Życia Rodzinnego. Z jej posługi przede wszystkim mogą skorzystać narzeczeni przygotowujący się do zawarcia sakramentu małżeństwa (w ramach obowiązkowych spotkań w poradni, na które powinni się zgłosić minimum 3 miesiące przed ślubem) oraz małżeństwa, które szukają wsparcia w różnych trudnościach.

Parafialna Poradnia Rodzinna swą siedzibę będzie mieć w pomieszczeniach salki katechetycznej w budynku plebanii. Poradnia będzie otwarta w każdy czwartek w godzinach 18.30 – 20.00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym – numer kontaktowy 696 561 036.

Informacje o działaniu Parafialnej Poradni Rodzinnej będą także dostępne na tej stronie.