Życzenia Wielkanocne

Wszystkim Parafianom oraz Miłym Gościom życzę obfitości łask Chrystusa Zmartwychwstałego w ich życiu.
Niech Chrystus – Zwycięzca śmierci, grzechu i szatana będzie dla nas zawsze źródłem siły i niezawodnej nadziei.

Do tych życzeń dołączam słowa Ojca Świętego: „Niech zstąpi na was, jak pocieszający uścisk, błogosławieństwo Boże. Panie, pobłogosław świat, daj zdrowie ciałom i pocieszenie sercom. Chcesz, byśmy się nie lękali. Ale nasza wiara jest słaba i boimy się. Ale Ty, Panie, nie zostawiaj nas na łasce burzy. Powtórz raz jeszcze: «Wy się nie bójcie!» (Mt 28,5). A my, razem z Piotrem, wszystkie troski przerzucamy na Ciebie, gdyż Tobie zależy na nas (por. 1 P 5,7)”.

W Święta Wielkanocne życzę każdemu z Was, Drodzy Bracia i Siostry, osobistego spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym. Niech owocem tego spotkania będzie coraz mocniejsza wiara, że Zbawiciel naprawdę żyje i jest zawsze z nami. Niech Jego obfite błogosławieństwo towarzyszy Wam każdego dnia.

Ks. Proboszcz Jan Raś

Możliwość komentowania jest wyłączona.