Informacja o prymicjach Diakona Patryka Biernata

W najbliższą sobotę 28 maja o godzinie 9.00 nasz rodak, diakon Patryk Biernat w tarnowskiej Katedrze z rąk bpa Andrzeja Jeża przyjmie święcenia kapłańskie.

Po południu o godzinie 17.00 przy Kaplicy w Siekierczynie nastąpi przywitanie Księdza Prymicjanta w rodzinnej miejscowości i parafii. Mieszkańcy Siekierczyny i wszyscy parafianie będą mogli o 17.45 uczestniczyć we wspólnej majówce.

Z kolei w niedzielę o 11.00 w kościele parafialnym w Kaninie Neoprezbiter odprawi swoją pierwszą uroczystą mszę – mszę prymicyjną.
Wszystkich Parafian zapraszamy na tę wyjątkową Eucharystię, pierwszą po 24 latach mszę Prymicyjną w naszej parafii, by wspólnie dziękować i wielbić Boga za dar powołania Patryka Biernata, wypraszając jednocześnie w modlitwie łaski potrzebne dla Niego do pełnienia tej pięknej i trudnej zarazem służby.

Wszystkich zaś biorących udział w przygotowaniach do Prymicji rodzina Prymicjanta zaprasza na poczęstunek, który odbędzie się w poniedziałek (30.05.2022) w Świetlicy w Siekierczynie I, o godzinie 16:00.

Możliwość komentowania jest wyłączona.