Plan Pielgrzymki parafialnej – 29 października 2022 r.

Plan Pielgrzymki parafialnej do Centrum św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się” i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach – 29.10.2022 r.

G. 7.30 – wyjazd z parkingu przy kościele w Kaninie.
G. 9.00 – Zwiedzanie Sanktuarium św. Jana Pawła II (m.in.: Muzeum, Bazylika, Kaplica z płytą nagrobną, Kościół relikwii oraz Kaplice świętych).
G. 11.00 – Msza Święta u stóp relikwii św. Jana Pawła II
G. 12.00 – Chwila oddechu – kawa, herbata, i kremówka – dla chętnych.
G. 12.30 – Droga Krzyżowa (pieszo) w kierunku Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
w Łagiewnikach.
G. 14.00 – Prelekcja o Bożym Miłosierdziu i zwiedzanie miejsc związanych
z obecnością św. s. Faustyny.
G. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia .
Po modlitwie – Posiłek – obiad w restauracji – dla chętnych oraz indywidualne zwiedzanie Sanktuarium.
G. 17.30 – Wyjazd w kierunku Kaniny.

Godziny odwiedzanych miejsc oraz sam plan mogą ulec modyfikacjom ze względu na warunki atmosferyczne.

Zapisy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej do 24 października. Przy zapisie proszę podać numer PESEL w celu ubezpieczenia grupy oraz ewentualny telefon kontaktowy osoby w razie niepożądanych sytuacji.

Koszt pielgrzymki przy 30 osobach chętnych wynosi 80 zł i zawiera m.in.: przejazd wygodnym autokarem, ceny biletów wstępu, usługi przewodników i prelegentów, ubezpieczenie, opłaty parkingowe.