Fotoalbum o parafii Kanina z okazji 125-lecia konsekracji kościoła

Z okazji 125 rocznicy konsekracji naszego parafialnego kościoła został wydany fotoalbum. Zawiera te wszystkie archiwalne fotografie, które dostarczaliście Państwo w ostatnich miesiącach, a także zdjęcia współczesne, które pięknie pokazują jak zmieniał się nasz kościół na przestrzeni ostatniego stulecia.

Każdy kto chciałby zobaczyć jak wygląda ta publikacja i ewentualnie zamówić może zgłosić się do Tomasz Hebdy. Wydruk pierwszej partii planowany jest przed odpustem 22 lipca. Koszt wydruku jednej sztuki albumu wynosi około 160 zł. Nie jest to wydruk masowy, więc nawet przy zamówieniu kilkudziesięciu sztuk koszt ten nie spadnie zbyt wiele. Dlatego na zamówienia, które będą wydrukowane przed odpustem czekam do najbliższej środy (12 lipca).

W tym tez miejscu wychodzę z propozycją do tych, którzy może chcieliby wesprzeć wydruk tego albumu. Może jakaś nasza, lokalna firma zechciałaby (w zamian za umieszczenie jej loga w publikacji) zasponsorować jedną, dwie czy więcej sztuk. W ten sposób można by było przekazać taki album różnym instytucjom w formie promocji naszej parafii.

Można się kontaktować osobiście, pod numerem telefonu 694 235 721 lub mailowo tomaszhebda87@gmail.com

Poniżej kilka stron z fotoalbumu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.